אמילי

קוראים לי אמילי. עשיתי עלייה מארצות הברית לפני כמה שנים, הישר לחיפה. היה לי מאוד קשה למצוא בהתחלה עבודה, בשל קשיי שפה, מנטליות וחוסר ניסיון תעסוקתי או חוסר בתואר אקדמי. בייאושי הרב החלטתי להצטרף לאותן נערות ליווי בחיפה. זה לא נורא להיות אחת מן נערות ליווי בחיפה, יש הרבה עצמאות שמלווה את החיים של נערות ליווי בחיפה. קמים מתי שרוצים, עובדים בשעות שבא לנו, שוכרים דירה דיסקרטית, שמשמשת גם למגורים וגם לשירותים של נערות ליווי בחיפה. ורציתי לספר לכם על מפגש ממש מוזר שהיה לי בתחילת הקריירה.

ובכן, ביום בהיר ורענן צלצל אליי אמיר. הוא היה צעיר ממני, ישר קלטתי את זה בקול שלו, ורציתי לסרב, אבל הוא ממש התחנן שאפגש אתו, הוא רצה להיפגש דווקא בתיאטרון הבימה. לא הבנתי את הקטע, ככלות הכול אני שוכרת דירה דיסקרטית, אינטימית ומבטיחה פרטיות, למה להיפגש דווקא בתיאטרון, מה הקטע שלו? זה היה תמרור אדום מבחינתי, ואמרתי לו שאני חייבת לסרב בנימוס. אמיר ממש התעקש ואמר לי – "אמילי, יקירה, תראי שלא תתאכזבי ממני, מבטיח לך גוד טיים, רק חשוב לי שכן ניפגש דווקא בתיאטרון הבימה. משהו בקול שלו משך אותי. הוא בהחלט הצליח לשכנע אותי, והסכמתי. היו לי שעתיים להתכונן, שזה ממש לא מספיק זמן בשביל להיראות מיליון דולר, אבל ניחא.

בדרך לתיאטרון הבימה, במונית שהזמנתי, חשבתי ביני לבין עצמי, שאולי זה אחד מהגברים האלה שרוצים שאני אהיה החברה שלהם ליום אחד. הוא היה ג'נטלמן אמתי, בעוד שהיה אמור ללבוש חליפה ופרח לבן בכיס. ראיתי וזיהיתי אותו מיד, הוא עמד בחיבוק ידיים ליד הכניסה של תיאטרון הבימה. הצגתי את עצמי רק בקצת גמגום והוא חייך חיוך הורס. הוא היה קצת יותר צעיר ממה שתיארתי לעצמי שעה ששוחחנו בטלפון, אך לא כל כך צעיר שזה הופך לפדופיליה, חלילה כמו עיסוי בירושלים.

אמיר חייך אליי וסימן לי ללכת בעקבותיו. בלי שנייה של היסוס עשיתי את זה, ועד מהרה שנינו עשינו את דרכנו דרך האולמות והווילונות המפוארים של תיאטרון הבימה. שהגענו למקום שאמיר תכנן מבעוד מועד, הוא הסביר לי שהפטיש שלו כבר המון זמן זה לעשות סקס בין כתלי תיאטרון הבימה, מכיוון שהוא שחקן מתחיל פה, ולא יצא לו לעשות את זה. בינינו, גם לי לא. היה אומנם סקס גרוע, כי היה בסך הכול ילדון צעיר, אבל נהניתי מהרעיון של לעשות סקס בתיאטרון בפעם הראשונה בחיי